רוצים לשמוע עוד על המוצר?

התקשרו או מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם.


הטלפון שלנו: 077-560-3662
רד פוינט - הותיקים והמנוסים ביותר במדינה במכירת אביזרי מין - עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום הכוללים רצון להתקדם, להתחדש ולענות לכל דרישותכם - אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות !

הגדל את איבר המין שלך משמעותית תוך זמן קצר עם אנדרו פינס - המכשיר המוביל בעולם!


אנדרופינס - המהדורה המוזהבת

המכשיר המהפכני מבית אנדרופניס להגדלת איבר המין הגברי: נוח לשימוש, דיסקרטי ומעניק תוצאות כבר אחרי חודש! לפי מחקרים רפואיים, שימוש נכון במכשיר עשוי להוסיף עד 4 ס"מ נוספים לאיבר המין ועד 1.6 ס"מ נוספים להיקפו - בתוך כחצי שנה.

עם יותר מ-10 שנים בשוק העולמי, אנדרו פינס עמד במבחן הזמן... וכיום הוא המכשיר המוביל בתחום הגדלת איבר המין הגברי.. עם למעלה מעשרות אלפי קונים מרוצים מכל העולם ! המוצר פותח באמצעות בדיקות מחמירות, מחקרים מדעיים, משובים מלקוחות וכמובן מסירות קפדנית לאיכות המוצר. אנדרו פינס פותח למלא שלוש משימות חשובות: הגדלת הפין, תיקון עקמת ומניעת התכחשות הפין !

התקשרו בכל עת למידע נוסף
077-560-3662

קובץ הסבר על המוצר בעברית (Hebrew Version)
קובץ הסבר על המוצר בערבית (Arabic Version)

Viagra

מחיר שלנו: 998.00 ₪
מחיר רגיל: 1300.00 ₪
משתוקק להגדיל את האיבר שלך משמעותית? כמה פעמים שאלת "איך אפשר להגדיל את הזין?" ולא מצאת לזה תשובה, או שמצאת הרבה תשובות ולא ידעת במה לבחור? הגיע הסוף - כאן תמצא את התשובה ! Andropenis הוא המכשיר המוכר ביותר בעולם, וכמובן גם הנמכר והמוביל בעולם ! עם למעלה ממאות אלפי מכירות של המוצר - לא ניתן להתחרות בו! המכשיר יעניק למשתמשים בו הגדלת איבר בטוחה באורך ובעובי, והכי חשוב - לתמיד! השימוש במכשיר הוא פשוט, הוא לא כואב והוא בטוח לחלוטין (למי שמשתמש בו נכון! עם המכשיר תקבלו חוברת וסרטון DVD עם מידע איך להשתמש בו!). המכשיר פותח על ידי טובי המומחים בעולם, וקיבל את אישורי הבריאות הכי קשים להשגה באירופה ובעולם, כמובן שגם יש פטנט עליו - ככה שלא ניתן לייצר מוצרים דומים לו בקלות ! (ניתן לראות את כל האישורים ורישמו הפטנט בעמוד אישורים או בפוטר).
 
"אני רוצה להגדיל את הזין" - אבל איך? זהו, מצאת את הפתרון ! Andropenis - עשרות רופאים ממליצים עליו (קיראו עמוד חוות דעת). בכמה הזין שלי יגדל? הגדילה היא אינדיבידואלית לכל אחד - הממוצע הוא בין 0.5 ס"מ לחודש באורך האיבר, וב0.25 כל חודש באובי האיבר (ממוצע!). האם המכשיר כואב? ממש לא. בהתחלת השימוש הוא לא נוח, ומרגישים שהוא נמצא שמה, אבל לאחר מכן כבר שוכחים שהוא נמצא.. השימוש במכשיר הוא במצב של איבר רפוי, לא עומד.

המטרה העיקרית של הטיפול באנדרו פינס הוא להגדיל את האורך ואת העובי של איבר המין באמצעות גירוי של התאים והרקמות שבפין, בכדי שהתרחבו. שימוש נכון במכשיר ה- אנדרו פניס יגדיל משמעתית עבור המשתמש בו את איבר המין - והשינוי ישאר לתמיד! הגדילה  היא מתבצעת בהדרגה - כאשר הממוצע הוא גדילה של 0.5 ס"מ באורך, וב0.25 ס"מ בעובי, בכל חודש ! שימו לב, זהו הממוצע - יכול להיות אנשים שזה יגדל יותר, וישנם אנשים שיגדל פחות - כל אחד זה אינדיבידואלי, בדומה לפיתוח שרירים.
 
Andropenis - מגדיל וגם מיישר
 
במה יתרום לי איבר מין גדול יותר?
הרבה גברים סובלים מאיבר מין קטן, אשר גורם להם לחוסר בטחון וביישנות, ולכן המציאו את מכשיר האנדרו פניס - שיוכל לפתור את הבעיה. מכשיר האנדרו פינס נמכר למעלה מעשרות אלפים, הוא משווק בעולם העולם ומאושר על ידי החברות והאגודות הגדולות ביותר בעולם. ניתן לקרוא על זה באישורים הנמצאים באתר.

אז איך בעצם עובד מכשיר האנדרו פינס?

המכשיר עובד על עקרון המתיחה, ומה זה אומר בעצם? האנדרו פינס מתלבש על איבר המין שלנו במצבו הרפוי, ומפעיל כח משיכה קבוע לאורך האיבר, ובמשך הזמן הכח מעורר תגובת סיבולת בריקמות, במילים אחרות זה אומר ריבוי וגדילת תאים - שהתהליך הזה גורם לגדילת איבר, מדעית ! ניתן לראות בסרטונים להדגמה איך זה עובד בפועל.
 
Andropenis - תמונה של המכשיר

 
שימוש באנדרו פועל על עקרון המתיחה, ודוגמא דומה לזה היא הבחורות שנמצאות בתאילנד, בשבט ארוכות הצוואר, אשר שמות טבעות זהר על צווארן, ועם השנים מגיעות למצב שהצוואר שלהם ארוך במיוחד, ראה תמונות להלן:
 
Andropenis - תמונה לדוגמא

מכשיר האנדרו פינס מגדיל את האיבר, ובנוסף לזה גם מיישר אותו - והתוצאות הם לתמיד ! הגדילה היא קבועה - כחצי ס"מ באורך, וכמעט כרבע ס"מ בעובי בחודש, כלומר תוך 6 חודשים ניתן להגיע למצב של 4 ס"מ נוספים באורך, ו1.6 ס"מ בעובי.

השקענו באתר, ובתוכן שלו על מנת שיהיה לכם קל למצוא כל תשובה לכל שאלה שתהיה לכם, אך כמו כן - ניתן תמיד לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם - הצוות שלנו מיומן, רציני ואיכותי וישמח לתת לכם מענה לכל שאלה - התקשרו בעל עת ונשמח לעזור לכם.